Joanna Trollope - Kita šeima (2013)

Joanna Trollope - Kita šeima (2013)
Aprašymas
Krisės gyvenimas su Ričiu – garsiu pianistu ir kompozitoriumi – priminė idilę: trys dukros, išpuoselėti namai užmiestyje, rami kasdienybė. Krisė visuomet tikėjo esanti Ričio gyvenimo moteris, mūza ir manė, kad jųdviejų bendras gyvenimas yra laimingas.
Tačiau vyrui netikėtai mirus, moterį vis įkyriau kankina klausimas, kurio ji ilgai vengė: jei Ričis ją iš tikrųjų mylėjo, kodėl per dvidešimt trejus bendro gyvenimo metus taip ir nepasipiršo? Negana to, per tiek metų neišsituokė ir su pirmąja žmona...
Dar daugiau sumaišties kyla perskaičius vyro testamentą: visas turtas lieka Krisei ir trims jųdviejų dukroms, tačiau tai, kas Ričiui buvo brangiausia – fortepijonas ir ankstyvoji jo kūryba, – atitenka žmonai Margaretai ir jų sūnui Skotui.
Žinia apie šį Ričio sprendimą sujaukia ne tik dviejų jo moterų gyvenimą. Daug klausimų užgriūva ir jo vaikus – su tėvu mažai bendravusį sūnų ir dukras. Jauniausioji dukra net nenumanė, kad jos tėvai nebuvo susituokę ir nieko nežinojo apie pirmąją tėvo šeimą.
Abi gedinčios šeimos bus priverstos susitikti. Šis susitikimas prikels daug praeities paslapčių, sujauks jausmus ir visus pakeis...
Panašios knygos