Brian Tracy - Krizė (2007)

Brian Tracy - Krizė (2007)
Aprašymas
Šioje knygoje "Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės" pateikiamas rinkinys gyvenimo patikrintų, praktiškų metodų, galinčių padėti įveikti visas jūsų kelyje pasitaikančias kliūtis. Jūs išmoksite geriau tvarkyti savo profesinio, bei asmeninio gyvenimo reikalus.

Brajenas Treisis yra vienas iš didžiausių žmogaus galimybių ir asmeninio efektyvumo lavinimo srities autoritetų Amerikoje. Kasmet daugiau kaip 250 tūkstančių žmonių išklauso jo paskaitas, skirtas asmeniniam ir profesionaliam tobulėjimui. Treisis yra autorius tokių bestselerių kaip "Didžiausias pasisekimas" ir "100 visiškai nesulaužomų verslo sėkmės dėsnių", taip pat populiarių garso programų "Sėkmės psichologiniai aspektai" ir "Kaip pradėti verslą ir suklestėti".

Versle ir gyvenime reikalai ne visada klostosi taip, kaip buvote sumanę. Galbūt jūs sugebate atremti silpnus smūgius, bet kas tada, kai užklumpa negailestinga krizė, grasinanti sužlugdyti jūsų kompaniją ir asmeninį gyvenimą?

Šioje knygoje pateikiamas rinkinys gyvenimo patikrintų, praktiškų metodų, galinčių padėti įveikti visas jūsų kelyje pasitaikančias kliūtis. Jūs išmoksite geriau tvarkyti savo profesinio, bei asmeninio gyvenimo reikalus. Suprantamu, lakonišku stiliumi autorius jus įkvepia pasitikėti savimi ir neatidėliotinas problemas spresti greitai, ryžtingai, iki galo.
Panašios knygos