L. J. Smith - Vidurnaktis (2012)

L. J. Smith - Vidurnaktis (2012)
Aprašymas
L. J. Smith - Vidurnaktis (2012)

Mylintiems knygas – Alma littera
Knygos
|
Autoriai

Krepšelis
Prekių:0
Pradžia
Knygos
Knygos vaikams ir jaunimui
Fantastika
Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga
Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 3-oji knyga
L. J. Smith
+21 -5 853

Mielasis dienorašti,

neišmanau, ką daryti. Metas kalėjime. Deimonas nusigabeno Bonę į Tamsos Matmenį. O Mereditė... paaiškėjo, kad ji saugojo daugiau paslapčių nei mes visi kartu. Kaip galėjau ničnieko nenumanyti? Mudu su Stefanu tegalim laikytis vienas kito ir melstis. Taip ilgai kovojam su Šiničiu. Pabaiga artėja... ir aš bijau.Padedama žavaus ir klastingo Deimono Elena išgelbėjo savo mylimąjį vampyrą Stefaną iš Tamsos matmens gelmių. Bet nė vienas brolis negrįžo sveikas.

Stefanas nusilpęs nuo ilgo kalėjimo, ir jam reikia daugiau kraujo nei Elena galėtų duoti, o Deimoną keisti burtai atvertė į žmogų. Paklaikęs iš nevilties Deimonas padarytų bet ką, kad tik vėl persikeistų į vampyrą – netgi sugrįžtų į pragarą. Bet kas atsitiks, jam netyčia pasiėmus Bonę?

Stefanas su Elena skuba vaduoti iš Tamsos matmens savo nekaltos draugės, o Metą su Meredite palieka ginti gimtojo miestelio nuo pavojingų dvasių, apsėdusių Fels Čerčą. Vaikai vienas po kito pasiduoda blogio jėgoms. Bet netrukus Metas su Meredite išsiaiškina, kad blogio šaltinis dar tamsesnis – ir yra dar arčiau – nei jie būtų galėję įsivaizduoti...
Panašios knygos