Diane Chamberlain - Tėvas ir duktė (2013)

Diane Chamberlain - Tėvas ir duktė (2013)
Aprašymas
Diane Chamberlain - Tėvas ir duktė (2013)
Mylima dukra. Širdį draskantis pasirinkimas. Vienintelė išeitis.

Trevisas vienas augina dukrelę Belą, kuriai dabar ketveri.

Kai Treviso bendraamžiai galvojo apie studijas ir vaikščiojo į pasimatymus su šauniomis merginomis, jis kantriai keitė sauskelnes naujagimei dukrai ir galvojo, kaip užsidirbti.

Dukrytė Bela – visas Treviso gyvenimas. Vaikinas nė akimirkos nesigailėjo pasirinkęs tėvystę. Tačiau be išsilavinimo ir patirties Trevisui sunku rasti gerai apmokamą darbą, be to, gaisrui nusiaubus namus, jiedu su Bela liko ir be pastogės.

Abu įsikuria namelyje ant ratų. Pinigų trūksta katastrofiškai, ir jei Trevisas greitai neras darbo, jis ir mažoji Bela atsidurs gatvėje.

Trevisui pasiūlomas rizikingas darbelis, už kurį žadamas neblogas uždarbis. Vaikinas viliasi, kad jam pavyks, tada, bent jau laikinai turėtų šiltus namus, tačiau susimovus – jį ilgam išskirtų su dukra...

Neturėdamas kitos išeities Trevisas apsisprendžia – vien dėl savo dukrelės.

Net jeigu tai reikštų, kad teks ją prarasti.

Vienas skaitytojas iš Japonijos apie mano romaną rašė: „Tavo knygos leidžia patikėti, jog gyvenimas yra gražus, nors jame ir nemažai skausmo.“ Šie žodžiai sujaudino mane. Žinutę prisisegiau ant sienos šalia kompiuterio. Ji man primena, kodėl rašau.
Panašios knygos