Landrum B. Shettles - Kaip pasirinkti kudikio lyti (2012)

Landrum B. Shettles - Kaip pasirinkti kudikio lyti (2012)
Aprašymas
Landrum B. Shettles - Kaip pasirinkti kudikio lyti (2012)
Landrum Brewer Shettles ir David Michael Rorvik knygoje „Kaip pasirinkti kūdikio lytį?“ analizuoja klausimus, apie kuriuos dažnai susimąsto būsimieji tėveliai. Ar planuoti būsimo kūdikio lytį – moralu? Knygos autorių teigimu, tyrimais patvirtinta, kad daugelis su lyties pasirinkimu susijusių abejonių visiškai nepagrįstos. Be to, šiame leidinyje kalbama tik apie natūralų metodą.

Tikriausiai esate girdėję apie įvairius būdus, kaip susilaukti trokštamos lyties palikuonio. Vieni jų visiškai nerimti, kiti – verti dėmesio. Knygoje „Kaip pasirinkti kūdikio lytį“ pateikiamos naujausios žinios apie kūdikio lyties pasirinkimo galimybes, taip pat išsamiai aprašomas vadinamasis Šeltso metodas. Kaip teigia šio metodo kūrėjas, svarbiausia – tiksliai nustatyti ovuliacijos laiką, tai gerokai – nuo 50 proc. (jei nedarytumėte nieko) iki 90 proc. – padidina tikimybę susilaukti pageidaujamos lyties kūdikio.

Pasak knygos autorių, išmintingai taikomi kūdikio lyties pasirinkimo metodai – gerovės veiksnys, padedantis kurti laimingesnes šeimas ir sveikesnę visuomenę.

Pirmoji knygos „Kaip pasirinkti kūdikio lytį“ laida Jungtinėse Amerikos Valstijose pasirodė dar 1970 m. Vėliau išėjo dar penki leidimai, iš viso parduota 1,5 mln. egzempliorių.
Panašios knygos